Wybierz język

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

KRS: 0000260697

Wspieraj nasze projekty

Nr konta Diakonii Polskiej:

78 1240 1037 1111 0000 0693 1384

Wielkanocna zbiórka żywności w Piszu

23 marca 2010

Piątek i sobota (19 i 20 marca 2010 r.) w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Piszu przebiegała pod hasłem wielkanocnej zbiórki żywności dla ubogich i potrzebujących, którą organizowano dzięki patronatowi i współpracy z Bankiem Żywności w Olsztynie.

Zbiórka odbyła się w trzech sklepach: Delikatesy, Pegro oraz w sklepie sieciowym Carrefour w Piszu.

Jeśli widzisz ten plakat, to proszę wejdź i
pomóż nam pomagać!
– takie hasło przyświecało tegorocznej zbiórce w Piszu.Do darczynności zachęcali i pomagali przeprowadzić zbiórkę parafianie z Pisza oraz harcerze 13. Wędrowniczej Drużyny „ARANEA”. W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować im za ochocze i pełne zaangażowania serca!Podziękowania składamy również na ręce phm Piotra Tumulskiego, który „dowodził” harcerzami. Zbiórkę z ramienia Stacji Diakonijnej koordynował
Bernard Michałowski, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc i koordynację!Zebrana żywność zostanie przekazana na ręce osób ubogich i potrzebujących mieszkających w Powiecie Piskim.

Do Stacji Diakonijnej coraz częściej przychodzą osoby potrzebujące. Na tegoroczną wielkanocną zbiórkę żywności czeka wiele ubogich rodzin. A oto i efekty naszej zbiórki: 19 marca zebraliśmy łącznie 209,35 kg żywności, dzień później 206,65 kg! Czyli podczas tegorocznej zbiórki zebraliśmy w sumie 416 kg żywności!

Serdecznie dziękujemy za każdy dar serca!!

Po wydaniu żywności zapraszamy do zapoznania się z protokołem wydania na naszych stronach internetowych (www.pisz.luteranie.pl) .