Wybierz język

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

KRS: 0000260697

Wspieraj nasze projekty

Nr konta Diakonii Polskiej:

78 1240 1037 1111 0000 0693 1384

Rekrutacja na stanowisko Kierownika Projektu

8 marca 2023

Diakonia Polska, we współpracy z Diakonie Katastrophenhilfe, poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Projektu. Rekrutacja związana jest z realizowanym wsparciem na rzecz uchodźców z Ukrainy.

Diakonia Polska w ostatnim czasie rozpoczęła pomoc humanitarną dla osób przybywających z Ukrainy w związku z sytuacją wojny. Wsparcie tych, którzy zmuszeni byli opuścić swój kraj i poszukiwać bezpiecznego schronienia w Polsce jest możliwe dzięki wsparciu wielu osób – instytucji, organizacji diakonijnych i kościelnych, osób prywatnych. W związku z realizowanymi projektami Diakonia Polska poszukuje Kierownika Projektu, który będzie koordynował projekty humanitarne finansowane przez Diakonie Katastrophenhilfe. Praca będzie dotyczyła takich obszarów jak na przykład: koordynacja działań zespołu, wdrażanie i monitorowanie działań, opracowywanie narzędzi projektowych, ewaluacja pracy zespołu, współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie pracy humanitarnej, merytoryczne i finansowe raportowanie wyników pracy do darczyńcy.

Oferta pracy dotyczy zatrudnienia na umowę o pracę na czas określony, na początek będzie to okres od 1 kwietnia 2023 do 31 lipca 2023 z możliwością przedłużenia. Pracujemy stacjonarnie w centrum Warszawy, w międzynarodowym zespole, rozeznając możliwości pomocy i koordynując projektowe aktywności.

Niezbędna jest biegła znajomość języka angielskiego i języka polskiego w mowie i piśmie.

CV i ewentualne dodatkowe zapytania prosimy przesyłać na adres mailowy Diakonii Polskiej: diakonia-kosciola@diakonia.org.pl

W CV prosimy zapisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Diakonię Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP (Diakonię Polską) w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko

 

Szczegóły oferty zatrudnienia:

PL_Ogłoszenie Kierownik Projektu