W Sztokholmie odbyło się spotkanie Eurodiaconii na temat innowacji w opiece senioralnej oraz transformacji cyfrowej w usługach społecznych. To niezwykle ważny temat w kontekście zmian demograficznych i rosnącego zapotrzebowania na usługi opiekuńcze.
Wolontariusze zagraniczni, którzy od września realizowali projekty koordynowane przez Diakonię Polską, spotkali się w Koninie na seminarium końcowym. Była to okazja do refleksji nad czasem spędzonym w Polsce na wolontariacie, oceny własnego rozwoju, a także zapoznania się z kulturą regionu.
Diakonia Ewangelicka Kościoła Ewangelickiego Augsburskiego Wyznania w Słowacji obchodzi 35-lecie swojej działalności. Z tej okazji w Bańskiej Bystrzycy odbyły się uroczystości jubileuszowe. Wśród gości obecni byli również przedstawiciele Diakonii Polskiej.