Wybierz język

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

KRS: 0000260697

Wspieraj nasze projekty

Nr konta Diakonii Polskiej:

78 1240 1037 1111 0000 0693 1384

Oferty wolontariatu we Francji

19 sierpnia 2022

 

Chcesz pracować z dziećmi i młodzieżą za granicą w międzynarodowym otoczeniu? Wyjedź na wolontariat do Francji! Wciąż są wolne dwa miejsca na projekty wolontariackie w rejonie Le Mans.

Projekty wolontariackie są skierowane do osób w wieku 18–30 lat, które są gotowe spędzić rok we Francji, pracując z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. Pozostały jeszcze dwa miejsca na następujące projekty:

  • Edukacja europejska w ośrodkach dla młodzieży na terenach wiejskich wokół Le Mans (wymagane prawo jazdy) czytaj więcej
  • Centrum Społeczne w Montval-sur-Loir czytaj więcej

W ramach Europejskiego Korpusu Solidarności wolontariusze mają zapewnione wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie, kieszonkowe i pokrycie kosztów podróży. Ponadto wolontariusze mają możliwość uczestnictwa w kursie językowym.

Projekty są koordynowane przez Maison de l’Europe w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności. Diakonia Polska jest organizacją wysyłającą i przyjmującą wolontariuszy w ramach tego programu.

Osoby zainteresowane tymi projektami proszone są o jak najszybszy kontakt: wolontariat@diakonia.org.pl.

 

Zobacz też: Wolontariat europejski

 

Projekty Międzynarodowego Wolontariatu Diakonijnego współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu „Europejski Korpus Solidarności”