Wybierz język

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego

KRS: 0000260697

Wspieraj nasze projekty

Nr konta Diakonii Polskiej:

78 1240 1037 1111 0000 0693 1384

Wolontariat w Bułgarii

21 października 2020

Wolontariat w Bułgarii

 

Interesujesz się pracą z dziećmi? Jesteś osobą kreatywną? Chcesz spędzić rok za granicą? Zapraszamy na wolontariat w Bułgarii. To dobra okazja do włączenia się w działania wspierające dzieci i młodzież, które są zagrożone wykluczeniem społecznym.

Art Center Karnolsky zaprasza młodych ludzi na projekt wolontariacki w Sofii, który rozpoczyna się na początku 2021 r. i trwa 12 miesięcy. Wolontariusz będzie pracował z dziećmi w szkołach, centrach sztuki i innych instytucjach związanych ze sztuką, muzyką czy tańcem, a także pomagał w organizacji festiwali, wydarzeń artystycznych czy konkursów.

Głównym celem projektu jest integracja i socjalizacja dzieci i młodzieży z problemami zdrowotnymi, zagrożonych marginalizacją społeczną, pochodzących z rodzin słabych socjalnie. Działania w ramach projektu mają im pomóc odkryć swoje talenty, wesprzeć ich w wyrażeniu samych siebie i zwiększyć ich poczucie własnej wartości.

Wolontariusz ma zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, kieszonkowe, a także pokryte koszty transportu w mieście i kursu językowego. Czas pracy jest elastyczny.

Projekt jest koordynowany przez Art Center Karnolsky w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności. Diakonia Polska jest organizacją wysyłającą i przyjmującą wolontariuszy w ramach tego programu.

 

Więcej informacji tutaj

Zgłoszenia najpóźniej do 22 listopada

Jak się zgłosić?