Wybierz język

Wspieraj nasze projekty

Nr konta Diakonii Polskiej:

78 1240 1037 1111 0000 0693 1384

Wypełnij PIT i wesprzyj Diakonię

26 lutego 2019

fot. FirmBee/pixabay

Zachęcamy do przekazywania 1 procenta podatku na rzecz Diakonii Polskiej. Proponujemy skorzystać z programu PIT Format na naszej stronie internetowej – ułatwia on podatnikom wypełnienie deklaracji podatkowej i przekazanie 1 procenta podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Diakonia Polska prowadzi szereg projektów na rzecz pomocy osobom potrzebującym: dzieciom, młodzieży, rodzinom w trudnej sytuacji życiowej, seniorom, osobom chorym i z niepełnosprawnością, ludziom w sytuacji katastrof i klęsk żywiołowych i in. Wspiera placówki socjalne, a także dofinansowuje wyjazdy wakacyjne i stypendia edukacyjne dzieci z uboższych rodzin.

Jednym z ważnych źródeł finansowania działań Diakonii Polskiej są fundusze pozyskane z 1 procenta podatku. Zachęcamy do wspierania naszych działań. 1 procent podatku na rzecz Diakonii to Twój dar serca.

Deklarację podatkową można łatwo wypełnić w programie PIT Format, który prowadzi podatnika krok po kroku i ułatwia również przekazanie 1 procenta podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

 

 

 

 

Więcej informacji na temat przekazania 1 procenta podatku na rzecz Diakonii Polskiej można znaleźć tutaj

 

Autorem programu PIT FORMAT@ 2018 jest Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT